Fasādes mazgāšana

Mājas ārsienu mazgāšana padara tās tīras, gluži kā jaunas. Ēka, kuras fasāde ir nomazgāta, ir  pamanāma un izceļas starp citām būvēm. Tomēr vēl svarīgāk par to, ka māja vai uzņēmuma ēka ir mirdzoši tīra, ir tas, ka nomazgāta fasāde tiek pasargāta no ātrākas apdares materiālu bojāšānas. Pareiza fasādes apkope palīdz samazināt neparedzētu remonta izmaksu iespējamību, kā arī paaugstina īpašuma vērtību pirms pārdošanas.

Regulāra ēkas mazgāšana ir ieteikta neatkarīgi no tā, no kāda materiāla ir veidota fasāde, bet uz tīras fasādes laicīgi pamanāmi nelielie bojājumi, tad kad vēl nav  nepieciešams pārtaisīt vai pārkrāsot visu fasādi. Fasādes saudzīgā mazgāšanas tehnoloģija atbrīvo no sēnītēm, sūnas, aļģēm, ķērpjiem, putnu izkārnījumiem un citiem netīrumiem, kas nodrošina fasādes ilglaicīgu kalpošanu. Līdz ar to tās pārkrāsošana nebūs vajadzīga tik drīz. Jo ilgāk uz fasādes stāv dažādi mikroorganismi, jo lielāku bojājumu tie nodara. Īpaši bīstamas ir dažādas aļģes un putnu izkārnījumi, bet sūna un ķērpji ar savu sakņu sistēmu noārda fasādes virskārtu.

DABAS DRAUGI

Mēs izmantojam dabai draudzīgu fasādes mazgāšanas šampūnu, kurš neatstāj nosēdumus, savukārt, tīru ūdeni izmantojam, ja fasāde nav ļoti netīra. Mazgāšana tikai ar augstspiediena mazgātāju vai tvaiku var radīt tavam īpašumam papildus izmaksas. Pārāk augsts spiediens vai tvaiks iekļūst fasādes mikroplaisās un tajās ilgstoši uzkrājas ūdens un rada labvēlīgu vidi mikroorganismiem vai ziemā sasalt un neatgriezeniski bojā fasādi. Tieši tvaiks bojā fasādi lielās temperatūras dēļ, jo fasādes mūsu klimatiskajos apstākļos vairumā ir paredzētas no -30 līdz +60 grādiem un nav paredzētas milzīgai tvaika temperatūrai.

Cik bieži fasāde jāmazgā?

Mazgājot fasādi regulāri, reizi dažos gados, ievērojami pagarinās ārsienu kalpošanas laiks. Tas ir draudzīgi ekoloģijai, jo nebūs jāražo jauna fasādes krāsa un tiek taupīta nauda krāsu iegādei un darbaspēka izmantošanai. Mēs iesakām mazgāt fasādi reizi gadā, lai iegūtu maksimāli labus rezultātus.

Mēs izmantojam dažāda veida mazgāšanas tehnoloģijas: augstspiediena mazgāšanu; maigo mazgāšana ar birstēm; tvaika tīrīšanu, augstspiediena mazgāšanu. Tomēr piemērotākā ir mazgāšana ar saudzīgo tehnoloģiju, kurā tiek izmantots videi draudzīgs fasādes šampūns un zems spiediens, kas nenodara bojājumus apmetumam, ķieģelim, kokam vai krāsai.

Mūsu pieredze un tehnoloģijas mājas fasādes mazgāšanai nodrošina sēnītes, sūnas, aļģes, rūsas un citu netīrumu nomazgāšanu no mājas fasādes.