Augstspiediena mazgāšana

Ar augstspiediena mazgāšanu jūsu mājas fasāde, jumts, piebraucamais ceļš, terase, dārza mēbeles, žogs atgūs to sākotnējo izskatu. Mēs izmantojam profesionālu augstspiediena mazgāšanas tehniku, kura nodrošina līdz pat 260 atmosfēru spiedienu, savukārt, bitumena šindeļa jumtiem veicam saudzīgu manuālo jumta attīrīšanu no sūnām un uzklājam pret sūnu līdzekli.

Bruģim, betonam, flīzēm, asfaltam

Ietves, piebraucamie ceļi, norobežojošās malas pēc apstrādes ar augstspiediena mazgāšanas – viss izskatīsies kā jauns. Palielini sava īpašuma vērtību savās un citu acīs! 


Uzzini vairāk

Fasādei

Mazgājam: koka, akmens, betona, apmetuma fasādes. Pirms pasūti šo pakalpojumu, sazinies ar mums, lai noskaidrotu vai augstspiediena mazgāšana ir piemērota jūsu fasādei. Iesakām, pirms īpašuma fasādes pārkrāsošanas, to nomazgāt ar augstspiedienu, lai sasniegtu maksimāli labākos rezultātus.


uzzini vairāk

Pēc mazgāšanas apstrāde

Kā papildus pakalpojumus piedāvājam jumta seguma apstrādi ar dabai draudzīgiem materiāliem, kas aizkavē sūnu un aļģu veidošanos, kā arī bruģa šuvju aizpildīšanu ar kvarca smiltīm, koka žogu un konstrukciju pārklāšanu ar antiseptiķi vai antipirēnu. Metāla konstrukciju pārkrāsošanu. Fasādēm izmantojam speciālu dabai draudzīgu ķīmiju, kas aizkavē mikrobiem nosēsties uz Jūsu ēkas virsmas